446 föremål
Sidobord, funkis, 1930-tal.
4d
Sidobord, funkis, 1930-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Byrå 1900-talets första hälft.
2d 5 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Karmstolar, 6 st, 2016.
2d 2 tim
Karmstolar, 6 st, 2016.
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sidobord, 1800-talets senare hälft.
4 tim 7m
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
5d 3 tim
50 EUR
Utropspris
300 EUR
Tamburmajor 1900-talets första hälft.
5 tim 37m
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, teak, Edsbyverken, 1950/60-tal.
6d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1930-tal.
1d 1 tim
Soffbord, 1930-tal.
4 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hörnskåp, 1800-tal.
6d
Hörnskåp, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord 1900-talets första hälft.
5 tim 15m
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp 1900-talets andra hälft.
5 tim 17m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
2d 5 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstol, empire, tidigt 1800-tal.
4d
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, rokokostil, tidigt 1900-tal.
4d 2 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj 1900-talets andra hälft.
5 tim 33m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord 1970-tal.
6d 5 tim
Soffbord 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
23 tim 19m
Byrå, 1800-tal.
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel 1800-talets första hälft.
6d 5 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, gustaviansk stil, omkring 1900.
6d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, jugend, omkring år 1900.
5d 23 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arne Jacobsen, stolar, 4 st, "Munkegaard", Howe.
1d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Säng, KA Roos, omkring år 2000.
5d 2 tim
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hallmöbel, Funkis, 1930-tal.
2 tim 23m
Hallmöbel, Funkis, 1930-tal.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jonas Bohlin, bord, "Liv".
5d 23 tim
Jonas Bohlin, bord, "Liv".
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Alvar Aalto bänk 153A, Artek 1970/80-tal.
1d 5 tim
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj 1940/50-tal.
4d 23 tim
Fåtölj 1940/50-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, modell "Rialto", Fiam, Italien.
3d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
5 tim 39m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänkar ett par 1970-tal.
4d 23 tim
Bänkar ett par 1970-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn 1900-talets andra hälft.
1d 5 tim
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets första hälft.
2d 5 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdssoffa, gjutjärn, 1900-tal.
3d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 6 st, rokokostil, 1900-talets mitt.
4d 1 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord/sidobord, Italien 1970-tal.
4d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel 1930/40-tal.
7d
Spegel 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

295. Ernst Billgren, "Ren med ljuskrona".
Utropspris
200 000 - 250 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK