440 föremål
Halvmånebord, 2 st, 1900-talets början.
15 tim 55m
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord 1900-talets andra hälft.
1d 12 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.
5d 20 tim
400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bokhylla, 1940-tal.
5d 14 tim
Bokhylla, 1940-tal.
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, 1900-talets mitt.
2d 18 tim
Skåp, 1900-talets mitt.
2 300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ruth & Joanna Design, fåtölj, "Cleo".
5d 17 tim
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, 1940-tal.
19 tim 16m
Soffbord, 1940-tal.
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sekretär, Swedish Grace, 1930-tal.
18 tim 5m
1 525 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Toilettebord, Swedish Modern, 1950-tal.
2d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kubbstol, 1900-talets mitt.
2d 17 tim
Kubbstol, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, 1900-talets första hälft.
19 tim 27m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, Swedish modern, 1900-talets mitt.
1d 17 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pall, samtida.
2d 17 tim
Pall, samtida.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Piedestaler, ett par, 1800-tal.
2d 16 tim
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Barnstol, sent 1700-tal.
1d 15 tim
Barnstol, sent 1700-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn 1900-talets andra hälft.
4d 18 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hylla/sidobord, Kina, 1900-tal.
4d 15 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Swedish Modern, 1940-tal.
2d 15 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå 1900-talets första.
2d 20 tim
Byrå 1900-talets första.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sekretär, 1960-tal.
2d 18 tim
Sekretär, 1960-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, senbarock, 1700-tal.
5d 19 tim
Byrå, senbarock, 1700-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, 1800-tal.
5d 16 tim
Skåp, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Stol, "Snooze", Blå Station.
5d 17 tim
Stol, "Snooze", Blå Station.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1960-tal.
5d 14 tim
Matbord, 1960-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, allmoge, 1700/1800-tal.
1d 16 tim
Skåp, allmoge, 1700/1800-tal.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj 1940/50-tal.
4d 18 tim
Fåtölj 1940/50-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Barock, omkring år 1700.
2d 15 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
2d 18 tim
Skänk, 1800-tal.
1 654 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, Jugend, tidigt 1900-tal.
3d 18 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
3d 17 tim
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bestickschatull, daterat 1773.
19 tim 31m
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, Nirvan Richter, Norrgavel.
5d 17 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, tenn, 1920/30-tal.
4d 17 tim
Spegel, tenn, 1920/30-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1940-tal.
5d 17 tim
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taburett, gustaviansk stil, 1800-tal.
5d 14 tim
375 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sybord, sengustavianskt, omkring 1800.
1d 15 tim
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
1d 13 tim
Skänk, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord/sidobord, Italien 1970-tal.
18 tim 17m
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK