Möbler

430 föremål
Jonas Bohlin, bord, "Liv".
6d 3 tim
Jonas Bohlin, bord, "Liv".
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, jugend, omkring år 1900.
6d 3 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, jugend, tidigt 1900-tal.
6d 4 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1800-tal.
6d 4 tim
Bord, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1700-1800-tal.
6d 4 tim
Spegel, 1700-1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, 1920/30-tal.
6d 4 tim
Vitrinskåp, 1920/30-tal.
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
6d 4 tim
Skänk, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, 1900-talets mitt.
6d 4 tim
Skåp, 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Harri Koskinen, "Igman Chair", Zanat.
6d 5 tim
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Pall, 1950/60-tal.
6d 5 tim
Pall, 1950/60-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, gustaviansk stil, omkring 1900.
6d 6 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, omkring år 1800.
6d 6 tim
Bord, omkring år 1800.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gunilla Allard, serveringsvagn, "Cargo", Lammhults.
6d 6 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, teak, Edsbyverken, 1950/60-tal.
6d 7 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord, ett par, Minotti, Italien.
6d 7 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, 1900- talets mitt.
6d 7 tim
Matbord, 1900- talets mitt.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, 1900-talets mitt.
6d 7 tim
Skåp, 1900-talets mitt.
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sängbord, ett par, teak, 1950/60-tal.
6d 7 tim
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
6d 8 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal.
6d 9 tim
Fåtöljer ett par 1940-tal.
10 000 SEK
Utropspris
26 000 SEK
Soffbord 1970-tal.
6d 9 tim
Soffbord 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Spegel 1800-talets första hälft.
6d 9 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Henning Kjaernulf, stolar, 4 st, modell 71, Danmark.
5d
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ruth & Joanna, "Cara Ottoman", samtida.
5d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard 1900-talets andra hälft.
5d 2 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK