428 föremål
Bord 1900-talets första hälft.
6d 17 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal.
6d 18 tim
Fåtöljer ett par 1940-tal.
10 000 SEK
Utropspris
26 000 SEK
Soffbord 1970-tal.
6d 18 tim
Soffbord 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK