Samlarföremål

23 föremål
Montblanc, reservoarpenna, "Masterpiece 642".
1 395 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Frederik VIII, guldmynt, Danmark, 20 kr, 1912.
4 120 SEK
Utropspris
3 500 SEK
Pennor, 3 st, Montblanc, Tyskland.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kaffekanna, koppar, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Otto Nielsen, affisch, Scandinavian Airlines System.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pistol, flintlås, 1700-tal.
3 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mynt 50 Pesos 18/21,6 K guld.
20 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Anton Michelsen, julskedar, 8 st, silver, Danmark.
1 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Strykjärn, 2 st, tidigt 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skyltdockor, 3 st, 1900-talets första hälft/mitt.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fossil, enligt uppgift från Marocko.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK