Samlarföremål

79 föremål
Telefon, LM Eriksson, 1990-tal.
4d 20 tim
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Våg, 1900-talets början.
5d 19 tim
Våg, 1900-talets början.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mässingskittel, 1800 tal.
22 tim 39m
Mässingskittel, 1800 tal.
1 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jean de Paleologue, "The French Maid".
4d 18 tim
600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?