236 föremål
Anna Snellman, Kallor.
6d
Anna Snellman, Kallor.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
Soffbord, 1960-tal.
2d
Soffbord, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
Hermès, scarf, "Ludovicus Magnus".
6d
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Hermès, scarf, "Grande Tenue".
1d 23 tim
60 EUR
Utropspris
250 EUR
Hermès, scarf, "Flora Graeca".
1d 23 tim
95 EUR
Utropspris
250 EUR
Taklampa, Swedish modern, 1940-50-tal.
4d 23 tim
100 EUR
Utropspris
500 EUR
Jan Palmu, Stilleben.
4d 22 tim
Jan Palmu, Stilleben.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Sidobord, sengustavianskt, omkring år 1800.
1d
100 EUR
Utropspris
400 EUR
Matti Haupt, Naken.
5d 23 tim
Matti Haupt, Naken.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Taklampa, 1960-tal.
23 tim 55m
Taklampa, 1960-tal.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Sidobord, 1800-talets senare hälft.
1d
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Kirsi Neuvonen, "Zebrans hem".
5d 23 tim
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Fåtölj, 1900-talets mitt.
2d
Fåtölj, 1900-talets mitt.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Chanel, scarf.
5d 23 tim
Chanel, scarf.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Tuula Lehtinen, Vulkan.
5d 23 tim
Tuula Lehtinen, Vulkan.
110 EUR
Utropspris
250 EUR
Gucci, scarf.
6d 21 tim
Gucci, scarf.
110 EUR
Utropspris
300 EUR
Marjatta Tapiola, Utan titel.
3d
Marjatta Tapiola, Utan titel.
120 EUR
Utropspris
400 EUR
Otto Mäkilä, Enslig strand.
2d 23 tim
Otto Mäkilä, Enslig strand.
120 EUR
Utropspris
600 EUR
Kalevi Pyykönen, "L-komposition".
3d
120 EUR
Utropspris
300 EUR
Fendi, väska, "wallet on chain".
2d
120 EUR
Utropspris
500 EUR
Marija Alekseevna Fedorova, Skogsvy.
5d 23 tim
120 EUR
Utropspris
300 EUR