315 föremål
Agda Holst, Stilleben.
5d 5 tim
Agda Holst, Stilleben.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Alvar Outakka, 2 stycken porträtt.
5d 4 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Antoni Tàpies, Untitled ur "Nocturn Matinal".
7d 2 tim
1 111 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ardy Strüwer, "Cole godess".
5d 5 tim
Ardy Strüwer, "Cole godess".
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arman, "Dolls".
5d 3 tim
Arman, "Dolls".
2 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Arthur Luiz Piza, Utan titel.
2d
Arthur Luiz Piza, Utan titel.
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barstolar 4 st, 1900-talets senare del.
5 tim 31m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Beverloo Corneille, Utan titel.
1d
4 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bordslampa Firma Svenskt Tenn modellnr 2623.
1d 3 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Danmark 1900-talets mitt.
2d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Boris Ninemae, "Kvällsvarden".
5d 4 tim
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Burberry, väska "Beaton".
1d 1 tim
Burberry, väska "Beaton".
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Burberry, väska.
8d 5 tim
Burberry, väska.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Byrå 1940-tal.
7d 2 tim
Byrå 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Carl Fredrik Reuterswärd, "Running game on red".
7d 2 tim
5 200 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Cartier, kulspetspenna Trinity.
5d 5 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cassone / kista, Italien delvis 1600-tal.
1d 2 tim
2 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Chanel, ryggsäck.
2d 22 tim
Chanel, ryggsäck.
26 666 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Edward Hald, vas graal signerad Orrefors 1948.
2d 1 tim
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eldhundar, ett par, 1900-talets andra hälft.
1d 3 tim
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Figurin Royal Copenhagen Danmark porslin.
5d 4 tim
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Figurn Lladro Spanien glaserat stengods.
5 tim 45m
1 599 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj 1960-tal.
6d 3 tim
Fåtölj 1960-tal.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj Helena Asko Finalnd 1940-tal.
5d
6 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-ral.
6 tim 29m
4 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal Swedish Modern.
5d
17 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Fåtöljer ett par Göte möbler 1970-tal.
5d 4 tim
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer ett par Saba Italia 2000-tal.
1d
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Félix Ziem, "Arch of Trajan" - hamnen i Ancona.
1d 3 tim
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Golvlampa  1900-talets andra hälft.
2d 1 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa sent 1900-tal.
1d 2 tim
Golvlampa sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa sent 1900-tal.
3d 22 tim
Golvlampa sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Golvspegel 1970-tal.
3d 23 tim
Golvspegel 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Gucci resväska.
6 tim 15m
Gucci resväska.
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK