295 föremål
Cartier, kulspetspenna Trinity.
3d 19 tim
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel 1900-talets andra hälft.
2d 20 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Per-Olof Nord, Orust landskap.
2d 15 tim
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar 2 par tenn 1800-tal.
3d 19 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 2+2 st Thonet 1900-talets första hälft.
5d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel 1900-talets första hälft.
5d 19 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jordglob 1900-talets andra hälft.
19 tim 2m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordsur Imhof 1900-talets mitt.
1d 18 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk 1970/80-tal.
2d 20 tim
Bänk 1970/80-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampa sent 1900-tal.
2d 15 tim
Vägglampa sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa Swedish Modern 1940-tal.
1d 20 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Timo Sarpaneva, vas signerad, Iittala.
2d 16 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå 1930/40-tal.
5d 20 tim
Byrå 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Marc Chagall, färglitografisk affisch.
2d 15 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp 1900-talets första hälft.
4d 20 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets första hälft.
4d 20 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdsstolar 4 st 1900-talets mitt.
3d 19 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord 1900-talets första hälft.
3d 16 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lennart Jirlow, kaffe i bersån.
3d 16 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mulberry, väska.
4d 20 tim
Mulberry, väska.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel 1900-tal.
5d 20 tim
Spegel 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Tallrik, porslin. Qingdynastin, 1700-tal.
3d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tamburmajor 1900-talets andra hälft.
4d 16 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp 1900-talets andra hälft.
5d 20 tim
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vicke Lindstrand, Vas, "Colora", Kosta.
3d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel 1900-tal.
4d 16 tim
Spegel 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Byrå 1900-talets första hälft.
4d 20 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
3d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunnar Norrman, svartkrita.
1d 18 tim
Gunnar Norrman, svartkrita.
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vytautas Kasiulis, färglitografi.
18 tim 46m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vytautas Kasiulis, färglitografi,
1d 19 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
5d 20 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa 1900-talets andra hälft.
5d 18 tim
550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Läsljusstake, empire 1800-tal.
2d 20 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj 1900-talets andra hälft.
5d 21 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fernand Léger, "Liberté Paix Solidarité".
5d 20 tim
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mulberry, "Bayswater", väska.
3d 16 tim
Mulberry, "Bayswater", väska.
2 422 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vas, porslin. Sen Qingdynasti.
1d 18 tim
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK