243 föremål
Byrå 1900-talets första.
10 tim 31m
Byrå 1900-talets första.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal.
10 tim 33m
Fåtöljer ett par 1940-tal.
6 300 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Tod's väska.
10 tim 37m
Tod's väska.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj 1970-tal.
10 tim 41m
Fåtölj 1970-tal.
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Läkarskåp 1900-talets första hälft.
10 tim 43m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Keshan figural old/semiantik ca 220x135 cm.
10 tim 49m
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
KG Nilsson "Stad mellan broar".
11 tim 3m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa ASEA belysning 1960-tal.
11 tim 13m
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Harald Lyth, "Murarlod och "brysselspets".
11 tim 15m
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Halsband 18K guld.
1d 8 tim
Halsband 18K guld.
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Vytautas Kasiulis, färglitografi.
1d 8 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
1d 8 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Jordglob 1900-talets andra hälft.
1d 9 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kandelabrar ett par Skultuna omkring 1900.
1d 9 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
1d 9 tim
6 000 SEK
Utropspris
22 000 SEK
Vas, porslin. Sen Qingdynasti.
2d 8 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj 1940/50-tal.
2d 8 tim
Fåtölj 1940/50-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta Anatol figural antik ca 155x118 cm.
2d 8 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bordsur Imhof 1900-talets mitt.
2d 8 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Norrman, svartkrita.
2d 9 tim
Gunnar Norrman, svartkrita.
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Fredrik Reuterswärd, blandteknik, signerad.
2d 9 tim
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Antoni Tàpies, färglitografi.
2d 9 tim
Antoni Tàpies, färglitografi.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vytautas Kasiulis, färglitografi,
2d 9 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn 1900-talets andra hälft.
2d 9 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa Swedish Modern 1940-tal.
2d 10 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord Danmark 1900-talets andra hälft.
3d 4 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Yrjö Edelmann, Orosbesked.
3d 5 tim
Yrjö Edelmann, Orosbesked.
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bo Swenson, Utan titel.
3d 5 tim
Bo Swenson, Utan titel.
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Marc Chagall, färglitografisk affisch.
3d 5 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampa sent 1900-tal.
3d 5 tim
Vägglampa sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Per-Olof Nord, Orust landskap.
3d 5 tim
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Timo Sarpaneva, vas signerad, Iittala.
3d 6 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK