235 föremål
Zevs, "Coca Cola".
6 tim 29m
Zevs, "Coca Cola".
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matbord 1900-talets andra hälft.
6 tim 34m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Albert Abbe, "Jädersfält".
6 tim 37m
Albert Abbe, "Jädersfält".
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk 1970-tal.
6 tim 39m
Bänk 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ludvig Richarde, lotsbåt på väg ut.
6 tim 41m
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord Danmark 1960-tal.
7 tim 13m
Soffbord Danmark 1960-tal.
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Albert Abbe, Fiskeläge.
7 tim 15m
Albert Abbe, Fiskeläge.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tore Nyberg, komposition.
7 tim 17m
Tore Nyberg, komposition.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa 1950/60-tal.
7 tim 29m
Taklampa 1950/60-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Kashmar, ca 353x250 cm.
7 tim 32m
9 600 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ludvig Richarde, lotsbåt från Vinga.
7 tim 34m
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Golvlampa 1950-tal.
8 tim 22m
Golvlampa 1950-tal.
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Johan Thunell, nyfikna höns.
8 tim 27m
Johan Thunell, nyfikna höns.
6 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa 1900-talets första hälft.
14 tim 25m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vassilis Sperantzas, "Pink interior".
14 tim 29m
16 500 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Bordslampa 1900-talets mitt.
14 tim 39m
Bordslampa 1900-talets mitt.
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampor ett par 1900-talets andra hälft.
14 tim 43m
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
José Gamarra, Skytt i regnbågens färger.
14 tim 45m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå 1900-talets första.
1d 14 tim
Byrå 1900-talets första.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal.
1d 14 tim
Fåtöljer ett par 1940-tal.
6 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Tod's väska.
1d 14 tim
Tod's väska.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj 1970-tal.
1d 14 tim
Fåtölj 1970-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Läkarskåp 1900-talets första hälft.
1d 14 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Keshan figural old/semiantik ca 220x135 cm.
1d 14 tim
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
KG Nilsson "Stad mellan broar".
1d 14 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa ASEA belysning 1960-tal.
1d 14 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Harald Lyth, "Murarlod och "brysselspets".
1d 14 tim
900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Halsband 18K guld.
2d 12 tim
Halsband 18K guld.
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Vytautas Kasiulis, färglitografi.
2d 12 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
2d 13 tim
6 000 SEK
Utropspris
22 000 SEK
Vas, porslin. Sen Qingdynasti.
3d 11 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK