235 föremål
Chanel, ryggsäck.
4d 15 tim
Chanel, ryggsäck.
22 222 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Vassilis Sperantzas, "Pink interior".
15 tim 32m
16 500 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Oscar Reutersvärd, utan titel.
4d 10 tim
12 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Birgitta Liljebladh, ”Ansikte”.
5d 14 tim
12 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Certina, armbandsur, 18K guld, 14,5 mm.
5d 10 tim
10 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Halsband 18K guld.
2d 13 tim
Halsband 18K guld.
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Rolex, Orchid, armbandsur, 16 mm.
6d 10 tim
10 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Matta, Kashmar, ca 353x250 cm.
8 tim 35m
9 600 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Johan Thunell, nyfikna höns.
9 tim 30m
Johan Thunell, nyfikna höns.
6 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Per B. Sundberg, vas "Fabula", Orrefors 2004.
4d 15 tim
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
2d 14 tim
6 000 SEK
Utropspris
22 000 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal.
1d 15 tim
Fåtöljer ett par 1940-tal.
6 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Carl Fredrik Reuterswärd, blandteknik, signerad.
3d 13 tim
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Gucci, väska "Bamboo Jackie Tassel",
5d 14 tim
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
5d 14 tim
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Alf Lindberg, Utan titel.
5d 11 tim
Alf Lindberg, Utan titel.
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Jaques Monnat, armbandsur, kronograf, 37 mm.
5d 10 tim
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta Keshan figural old/semiantik ca 220x135 cm.
1d 15 tim
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Oscar Antonsson, spegel, Ystad Tenn 1929.
5d 11 tim
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Zevs, "Coca Cola".
7 tim 32m
Zevs, "Coca Cola".
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bordslampa 1900-talets mitt.
15 tim 42m
Bordslampa 1900-talets mitt.
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fladdermusfåtölj OX Danmark 2000-tal.
5d 11 tim
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Georges Rouault, Akvatint.
5d 11 tim
Georges Rouault, Akvatint.
2 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Prada, väska "Galleria Large".
5d 14 tim
2 400 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Taklampa 1900-talets första hälft.
15 tim 28m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord 1900-talets andra hälft.
7 tim 37m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cartier, kulspetspenna Trinity.
5d 14 tim
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Birgitta Liljebladh, Blomsterstilleben.
5d 14 tim
2 150 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Trädgårdsstolar 4 st 1900-talets mitt.
4d 15 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord Danmark 1900-talets andra hälft.
4d 9 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vas, porslin. Sen Qingdynasti.
3d 12 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Salongsbord 1900-talets första hälft.
4d 15 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta Anatol figural antik ca 155x118 cm.
3d 13 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Läkarskåp 1900-talets första hälft.
1d 15 tim
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Timo Sarpaneva, vas signerad, Iittala.
4d 10 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj 1970-tal.
1d 15 tim
Fåtölj 1970-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordsur Imhof 1900-talets mitt.
3d 13 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa Swedish Modern 1940-tal.
3d 14 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå 1900-talets första hälft.
6d 15 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vytautas Kasiulis, färglitografi,
3d 13 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mulberry, "Bayswater", väska.
5d 11 tim
Mulberry, "Bayswater", väska.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Albert Abbe, Fiskeläge.
8 tim 18m
Albert Abbe, Fiskeläge.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunnar Norrman, svartkrita.
4d 10 tim
Gunnar Norrman, svartkrita.
1 799 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Eva Englund, skålar 4 st Graal Orrefors.
4d 15 tim
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vitrinskåp 1900-talets första hälft.
6d 15 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord 1900-talets första hälft.
5d 11 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mulberry, väska "Del Rey".
5d 14 tim
Mulberry, väska "Del Rey".
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå 1900-talets första.
1d 15 tim
Byrå 1900-talets första.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tod's väska.
1d 15 tim
Tod's väska.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampor ett par 1900-talets andra hälft.
15 tim 46m
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mulberry, väska.
5d 14 tim
Mulberry, väska.
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunnar Norrman, svartkrita.
3d 13 tim
Gunnar Norrman, svartkrita.
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord Danmark 1960-tal.
8 tim 16m
Soffbord Danmark 1960-tal.
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK