243 föremål
Fåtölj 1970-tal.
22 tim 7m
Fåtölj 1970-tal.
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mulberry, väska "Del Rey".
4d 21 tim
Mulberry, väska "Del Rey".
2 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Cartier, kulspetspenna Trinity.
4d 21 tim
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Per B. Sundberg, vas "Fabula", Orrefors 2004.
3d 22 tim
6 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Certina, armbandsur, 18K guld, 14,5 mm.
4d 17 tim
16 700 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
1d 21 tim
6 000 SEK
Utropspris
22 000 SEK
Läkarskåp 1900-talets första hälft.
22 tim 9m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Timo Sarpaneva, vas signerad, Iittala.
3d 17 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, "Bayswater", väska.
4d 17 tim
Mulberry, "Bayswater", väska.
2 222 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal.
21 tim 59m
Fåtöljer ett par 1940-tal.
6 300 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Chanel, väska "Flap Bag".
5d 17 tim
Chanel, väska "Flap Bag".
12 000 SEK
Utropspris
55 000 SEK
Fladdermusfåtölj OX Danmark 2000-tal.
4d 17 tim
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jaques Monnat, armbandsur, kronograf, 37 mm.
4d 17 tim
4 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Prada, väska "Galleria Large".
4d 21 tim
2 600 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Halsband 18K guld.
1d 20 tim
Halsband 18K guld.
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Chanel, ryggsäck.
3d 22 tim
Chanel, ryggsäck.
22 222 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Byrå 1900-talets första.
21 tim 57m
Byrå 1900-talets första.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tod's väska.
22 tim 3m
Tod's väska.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mulberry, väska.
4d 20 tim
Mulberry, väska.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusstakar 2 par tenn 1800-tal.
4d 21 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Norrman, svartkrita.
3d 17 tim
Gunnar Norrman, svartkrita.
1 799 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gucci, väska "Bamboo Jackie Tassel",
4d 21 tim
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Tamburmajor 1900-talets andra hälft.
5d 17 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa ASEA belysning 1960-tal.
22 tim 39m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Läsljusstake, empire 1800-tal.
3d 22 tim
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Oscar Reutersvärd, utan titel.
4d 21 tim
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Trädgårdsstolar 4 st 1900-talets mitt.
3d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp 1900-talets första hälft.
5d 22 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hallmöbel 1900-talets första hälft.
5d 17 tim
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sidobord 1900-talets första hälft.
4d 17 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Oscar Antonsson, spegel, Ystad Tenn 1929.
4d 18 tim
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vicke Lindstrand, Vas, "Colora", Kosta.
4d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lennart Jirlow, kaffe i bersån.
4d 18 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Anatol figural antik ca 155x118 cm.
2d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta Keshan figural old/semiantik ca 220x135 cm.
22 tim 15m
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Georges Rouault, Akvatint.
4d 18 tim
Georges Rouault, Akvatint.
2 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Gunnar Norrman, svartkrita.
2d 20 tim
Gunnar Norrman, svartkrita.
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bo Swenson, Utan titel.
3d 17 tim
Bo Swenson, Utan titel.
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj 1900-talets andra hälft.
6d 22 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Louis Vuitton, väska "Viva-Cite GM" 2005.
6d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Omega, Seamaster, Jubilee, armbandsur, 32,5 mm.
6d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tallrik, porslin. Qingdynastin, 1700-tal.
4d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Harald Lyth, "Murarlod och "brysselspets".
22 tim 41m
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn 1900-talets andra hälft.
2d 20 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj 1940/50-tal.
2d 20 tim
Fåtölj 1940/50-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordsur Imhof 1900-talets mitt.
2d 20 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
3d 17 tim
12 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK