1978 föremål
Pak No Su, akvarell på papper,
9d 5 tim
300 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal Swedish Modern.
4d 7 tim
17 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Chanel, ryggsäck.
2d 5 tim
Chanel, ryggsäck.
26 666 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Chanel, "Double flap bag", väska.
4d 7 tim
1 000 EUR
Utropspris
3 500 EUR
Klockkedja, 14K guld.
8d 10 tim
Klockkedja, 14K guld.
Inga bud
Utropspris
2 800 EUR
Pablo Picasso, "Maternité", ur Barcelona-sviten, 1966.
4d 10 tim
15 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Carl Fredrik Reuterswärd, "Running game on red".
6d 9 tim
5 200 SEK
Utropspris
30 000 SEK