Soffbord 1900-talets andra hälft.
< 1m
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets första hälft.
2m 13s
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Prada, väska "Galleria Large".
6m 13s
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Stolar 4 st 1900-talets första hälft.
8m 13s
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär, 1800-tal. Blomsterstilleben.
12m 13s
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK