Kan inte nå servern
 
214 föremål
Georges Braque, "Ciel Gris II".
11 tim 47m
Georges Braque, "Ciel Gris II".
Aktuellt bud
300 EUR
Utropspris
400 EUR
Stig Sjölund, "Reportage".
3d 5 tim
Stig Sjölund, "Reportage".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Kjell John Wive larsson, Liggande modell.
5d 9 tim
Kjell John Wive larsson, Liggande modell.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.