Louis Vuitton, plånbok.
< 1m
Louis Vuitton, plånbok.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ilmari Huitti, Interiör.
2m 38s
Ilmari Huitti, Interiör.
460 EUR
Utropspris
300 EUR
Ljusstakar ett par silver CG Hallberg Stockholm 1910.
2m 38s
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets första hälft.
6m 38s
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhyllor 2 st 1930/40-tal.
8m 38s
Bokhyllor 2 st 1930/40-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tallrik, porslin. Qingdynastin, 1700-tal.
10m 38s
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK