Skåp, Swedish Modern, 1950-tal.
1m 2s
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hatthylla, 1900-talets mitt.
3m 2s
Hatthylla, 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sekretär, 1700/1800-tal.
5m 2s
Sekretär, 1700/1800-tal.
2 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtöljer, ett par, funkis, 1930-tal,
11m 2s
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK