451
1437763

Cartier Panthère ring

Utropspris
1 200 000 - 1 300 000 SEK
105 000 - 114 000 EUR
112 000 - 121 000 USD
Klubbat pris
980 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20
Cartier Panthère ring

18K vitguld med runda briljantslipade diamanter totalvikt ca 16 ct samt onyx och smaragder, storlek 17.50/55, totalvikt 46 g. Signerad Cartier samt numrerad CFV574 och med schweiziska stämplar. Etui och certifikat från Cartier medföljer.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

413. Barbro Nilsson, matta, "Falurutan, röd Borås", rölakan, ca 214,5 x 149,5 cm, signerad AB MMF BN.
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
29 000

ditt bud
Aktuellt bud:
65 000 SEK