Konstspecialisternas tips - ett urval svensk och internationell konst

14 föremål
BIRGER BIRGER-ERICSON, olja på pannå, signerad.
Klubbat pris
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ESAIAS THORÉN, olja på duk, signerad.
Klubbat pris
31 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
STANISLAW ZOLADZ, akvarell, signerad och daterad -94.
Klubbat pris
19 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
STANISLAW ZOLADZ, akvarell, signerad och daterad -88.
Klubbat pris
24 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BIRGER BIRGER-ERICSON, olja på duk, signerad.
Klubbat pris
14 944 SEK
Utropspris
25 000 SEK
STAFFAN HALLSTRÖM, olja på duk, signerad.
Klubbat pris
15 002 SEK
Utropspris
15 000 SEK