9
139473

Bo von Zweigbergk

(Sweden, 1897-1940)

"Plage, Rab"

Signerad Zweibergk och daterad 1934. Papp- pannå 58 x 70 cm.

Droit de suite: Yes
Estimate:

12 000 - 15 000 SEK

1 130 - 1 420 EUR

1 160 - 1 450 USD

Hammer price:
50 000 SEK
Saleroom notice

Omfattas av följerätt. (d)