230
217949

Hermann-David-Salomon Corrodi

(Italy, 1844-1905)
70 000 - 90 000 SEK
6 100 - 7 850 EUR
6 390 - 8 210 USD
Hammer price
Unsold
Hermann-David-Salomon Corrodi
(Italy, 1844-1905)

Scene in the forest with deers

Signed H. Corrodi. Roma. Canvas 194 x 129 cm.

Ytslitage, smärre krackelyr och färgbortfall.