WILLIAM TILLYER, Svit med 25 serigrafier (varav en del i färg), etsningar och färgliotgrafier, 1974, samtliga signerade
Utan titel.
Bladstorlek 90 x 68,5 cm, och 68,5 x 90 cm.
Två blad med veck, ett blad något vågigt efter fukt.
Image is missing in the printed catalog.