189
422639

Ivan Ivanovitch Shishkin

(Russian Federation, 1832-1898)
25 000 - 30 000 EUR
282 000 - 338 000 SEK
26 100 - 31 300 USD
Hammer price
60 000 EUR
Ivan Ivanovitch Shishkin

NEAR THE FOREST.

Sign. -83. Oil on canvas 37x28 cm.