189
422639

Ivan Ivanovitch Shishkin

(Russian Federation, 1832-1898)
25 000 - 30 000 EUR
277 000 - 332 000 SEK
26 500 - 31 800 USD
Hammer price
60 000 EUR
Ivan Ivanovitch Shishkin

NEAR THE FOREST.

Sign. -83. Oil on canvas 37x28 cm.