1215
72323

PORTRÄTTRELIEF,

3 000 SEK
264 EUR
280 USD
Hammer price
4 400 SEK
PORTRÄTTRELIEF,

förgylld och patinerad brons.,1800-tal. Karl XIV Johan i medaljong. Monterad på träplatta, svärtad, 14x14 cm.

Träspricka.

 Hide
 Show more

Modern Art & Design 656

412. a carpet, flat weave, c 243 x 170 cm, signed JBV (Johanna Brunssons Vävskola).
15 000 - 18 000 SEK
Bid History
15 000

Your Bid
14 000

Your Bid
13 000

Your Bid
12 000

Your Bid
Current bid:
15 000 SEK