277
70535

BORD,

1 500 - 2 000 SEK
132 - 176 EUR
140 - 187 USD
Hammer price
800 SEK
BORD,

björk, Sverige 1930-tal. Bonad björk, runt med tidskriftshylla. Diameter 80 cm, höjd 64 cm.

Smärre skador och slitage.

 Hide
 Show more

Modern Art & Design 656

261. Nordiska Kompaniet, a pair of armchairs, 1943.
20 000 - 40 000 SEK
Bid History
19 000

Your Bid
18 000

Your Bid
17 000

Your Bid
Current bid:
19 000 SEK