546
140781

Gustaf Wilhelm Palm

(Sweden, 1810-1890)
14 000 SEK
1 220 EUR
1 280 USD
Hammer price
Unsold
Gustaf Wilhelm Palm
(Sweden, 1810-1890)

"Kulan, Drottningholm"

Signerad GW och daterad 1873. Duk 46 x 39 cm.