8
126179

Francis William Topham, attributed to

(United Kingdom, 1808-1877)
12 000 - 15 000 SEK
1 050 - 1 310 EUR
1 100 - 1 370 USD
Hammer price
Unsold
(United Kingdom, 1808-1877)

Interiör med barn

Signerad FWT och otydligt daterad. Akvarell 30,5 x 40,5 cm.