93
172731

A Hermès silk scarf, "Clips"

1 200 - 1 500 SEK
106 - 133 EUR
111 - 139 USD
Hammer price
2 000 SEK
For condition report contact specialist
Anna Wessman
Anna Wessman
Appraiser
+46 (0)708 10 86 14
A Hermès silk scarf, "Clips"

Siden. Signerad "RYBAL", märkt "HERMÈS PARIS" samt med C. Konstnärens fullständiga namn: Vladimir Rybalchenko. 88 x 88 cm.