ASKFAT, Hermès.
Motiv av man på häst i botten, orange och förgyllda kanter. Märkt "Hermès - Paris" samt "Made in France". Längd 20 cm, bredd 16 cm, höjd 4 cm.
Bruksslitage. Smuts.