VÄSKA, Emilio Pucci
Klassiskt Pucci-mönster i brunt, rosa och vitt. Reglerbar axelrem i brunt läder med detaljer i guldfärgad metall.Invändigt fodrad i brunt läder, ett fack. Märkt "Emilio Pucci" samt "ITALY". Ca 20,5 x 14 x 7 cm.
Bruksslitage. Repor.