VÄSKA, Gucci.
Fodrad väska med justerbara axelremmar. Ljust läder, detaljer i "GUCCI"-märkt gulmetall.
En dragkedsförsedd innerficka.
Märkt "GUCCI made in italy" på numrerad etikett.
I dustbag.
Bredd 31 cm, höjd 18 cm, djup 12 cm.
Bruksslitage, fläckar.