Sängbord, ett par, 1900-talets första hälft.
< 1m
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gubi, sidobord.
3m 44s
Gubi, sidobord.
6 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal.
5m 44s
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, 1800-tal.
7m 44s
Skänk, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK