Delvis förgylld. På räfflad fot, vågband, stämplad lambrequin samt krönta kartuscher med gravyr: Anders Scherman samt Lena Scherman. Undertill senare innesinskription. Höjd 17,5 cm.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui