1003
123911

A J. & L. Lobmeyer chandelier, "Lights in The Met"/"Exploding Star", Vienna, Austria 1960's.

Lähtöhinta
10 000 - 15 000 SEK
872 - 1 310 EUR
912 - 1 370 USD
Vasarahinta
19 000 SEK
Lisätietoja ja kuntoraportit
Eva Seeman
Tukholma
Eva Seeman
Johtava asiantuntija, moderni ja nykyaikainen taidekäsityö & design
+46 (0)708 92 19 69

Förnicklad mässing, trä och Swarovski-prismor. Märkt i metallen J. & L. LOBMEYER WIEN. Höjd 110 (50) cm, diameter 70 cm.

Obetydliga skador, slitage.

Täydennyslista

Delar saknas.