80
93999

Albin Amelin

(Ruotsi, 1902-1975)
Lähtöhinta
40 000 - 50 000 SEK
3 610 - 4 520 EUR
3 830 - 4 790 USD
Vasarahinta
28 000 SEK
Jälleenmyyntikorvaus

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Albin Amelin
(Ruotsi, 1902-1975)

Blomsterstilleben

Signerad Amelin och daterad -46. Blandteknik 97 x 68 cm.