Snidat, förgyllt och bronserat foder. Vitlackerad urtavla märkt "And: Hultman Örebro". Dekor av fågel, urnor, lagerkvistar och girlander. Höjd 92, bredd 46 cm. Nyckel och pendel medföljer.
Dekorlagningar.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui