141
149005

Olof Hermelin

(Ruotsi, 1827-1913)
Lähtöhinta
12 000 - 15 000 SEK
1 050 - 1 310 EUR
1 100 - 1 370 USD
Vasarahinta
9 000 SEK
Olof Hermelin
(Ruotsi, 1827-1913)

Franskt kustmotiv med fyrtorn

Signerad O. Hermelin och daterad 1878. Duk 66 x 50 cm.