153
159171

Bruno Liljefors

(Ruotsi, 1860-1939)
Lähtöhinta
15 000 - 20 000 SEK
1 330 - 1 780 EUR
1 390 - 1 850 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Bruno Liljefors
(Ruotsi, 1860-1939)

Skogslandskap med jägare

Signerad B. Liljefors och daterad -93. Tusch, lavering och blyerts på papper 24 x 17 cm.