OKÄND KONSTNÄR, olja på koppar, flamländsk skola, 16/1700-tal.
Flemish shool 17/18th Century. Copper 24,5 x 24 cm.
Slitage.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui