DAVID WILKIE, kopia efter, olja på uppfodrad duk. Bär sign.
After. Bears signature D Wilkie. Relined canvas 61 x 92 cm.
Krackelerad. Slitage.
Muut tiedot
Efter originalet i samlingarna på Tate Britain, London (no. N00241)
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui