Tusch och tuschlavering 19,5 x 30,5 cm. Samtida förgylld ram.
Alkuperä - Provenienssi
Tidigare i Christian Hammers samlingar, Stockholm
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui