Utsikt över Brunnsviken i Hagaparken i höjd med Gustaf III:s paviljong med Ekotemplet och Amor och Psykestemplet
Signerad Hilleström junior och daterad 1796. Akvarell 44,5 x 63 cm.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui