Signerad GW och en palm samt daterad -44. Blyerts och akvarell 28,5 x 22 cm.
Muut tiedot
Utförd under konstnärens vistelse i Italien 1843-50.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui