Förgylld och bronserad. Genombrutet krön med lagergirlander, rocailler och granatäpple. Med Stockholms hallstämpel 1770-tal. Höjd 137, bredd 58 cm.
Senare glas.
Täydennyslista
Later mirror glass.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui