Signed Bitran and dated -62, also signed and dated on verso. Canvas 30 x 30 cm.
Obetydligt slitage och ytsmuts. Duken bör spännas.
Alkuperä - Provenienssi
Galerie Ariel, Paris.
Näyttelyt
Galerie Ariel, Paris, 1962.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui