Gilt and patinated bronze, red marble. Height 34,5 cm.
Två små bristningar vid mynning under den förgyllda ringen. Metallfoten med mindre bucklor. Patineringen ställvis med slitage.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui