Signed Julia Beck and dated Decembre 1904. Canvas 130.5 x 200 cm.
Äldre fernissa samt lagning, endast synligt i UV-ljus. Krackelyr. Nyligen rengjord av konservator.
Muut tiedot
.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui