Ett par, Olja på pannå, en signerad med monogram.
Krogscener. Pannå, vardera 16,5 x 22 cm. Äldre ramar.
Stockholms Auktionsverk, våren 2015, kat nr 2129.
Expertis: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris