Kun olet suorittanut maksun voit tilata kuljetusken Omat Sivut -osion kautta
"Hommage à Schröder-Sonnenstern"
Färgserigrafi med metallprägling och filtapplikation, 1972. Numrerad 34/416. Signerad av Hundertwasser och Sonnestern. Bladstorlek 100 x 69,5 cm. Utgiven av Dietz Offizin, Lengmoosoch tryckt av Ars Viva, Zurich.
HWG 56.